Dopřejte si přirozený a svěží vzhled se zachováním žádoucího výrazu a mimiky.

Používáme přípravky vyrobené společností v oblasti zdravotní péče, která je průkopníkem ve vývoji přípravků lékařské estetiky více než 35 let. Naše řada obličejových výplní Juvéderm® je vyrobena pomocí moderní technologie. Tyto přípravky mají vynikající bezpečnostní profil a poskytují velmi přirozeně vypadající a dlouhotrvající výsledky. Jejich filosofie je jednoduchá: poskytnout Vám a Vašemu lékaři klinicky ověřené, vysoce kvalitní kosmetické přípravky, které uspokojí Vaše očekávání a kterým můžete důvěřovat.

MUDr. Helena Michalíková

1989 – 1995
I. lékařská fakulta UK, Praha
1998
I. atestace v oboru dermatovenerologie
2002
II. atestace v oboru dermatovenerologie
2003
Licence pro výkon samostatné praxe, pro výkon odborného zástupce, pro poskytování poradenských služeb pro obor dermatovenerologie

Po ukončení studií nástup do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Praha. Bezprostředně po nástupu praxe z interního lékařství, pediatrie a chirurgie.

leden 1997 - září 2009
Dermatovenerologická klinika FNKV. Zde pracovala jako sekundární lékař na všeobecné ambulanci, na dermatochirurgickém sále, dále v kosmetologické a korektivně dermatologické poradně, v ambulanci pediatrické dermatologie a v poradně Centra zdravé vlasy. Vedla poradny: pro pozdní kožní porfyrie a poradnu pro fotodermatózy a kolagenózy.
2005 - 2007
vedoucí dermato-estetického oddělení soukromého zařízení ISCARE
od srpna 2008
dosud ambulantní dermatovenerolog ve společnosti  EUC Premium s.r.o.
2008 - 2016
Odborný recenzent časopisu Referártový výběr z dermatovenerologie
Pedagogická praxe (1-8/2006 asistentské místo na 3.LFUK).

Spoluřešitelka několika grantů GAUK a výzkumných záměrů.

Řada odborných stáží (hlavně v dermatochirurgii), vč. zahraničních, školení (např. aplikace výplňových materiálů a botulotoxinu, lasery, chemický peeling), rozsáhlá publikační a přednášková činnost.